ggp baner

Więcej informacji:
tel. 733 026 681 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GAZ GRZEWCZY PROPAN

 Wybierz propan z pewnego źródła i ciesz się komfortem jakie daje ogrzewanie gazem płynnym.

 

Wiele zastosowań propanu

Wiele zastosowań propanu

Gaz propan ma szeroki zakres zastosowań. Gaz ze zbiornika może zostać wykorzystany nie tylko do zasilenia pieca grzewczego, ale może być też podłączony do kuchenki gazowej i do podgrzewacza wody użytkowej.
Czysta ekonomia

Czysta ekonomia

W porównaniu z innymi źródłami ciepła propan wypada bardzo korzystnie z punktu widzenia ekonomii i ekologii. Nowoczesne kotły gazowe pozwalają na mniejsze zużycie gazu. Mając własny zbiornik sam decydujesz kiedy i od jakiego dostawcy dokonać zakupu. Zachęcamy naszych Klientów do zakupu w okresie letnim kiedy cena jest dużo bardziej korzystna.
Ciepło przyjazne naturze

Ciepło przyjazne naturze

Propan jako gaz jest czysty chemicznie, nietoksyczny i nie zawierający szkodliwych domieszek. Ponadto jest wolny od domieszek siarki, a jego spalanie jest bezpieczne. Z tego powodu inwestycje w budowę instalacji na propan zostały objęte narodowym programem Czyste powietrze umożliwiającym uzyskanie dofinansowania z budżetu państwa. Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem aby uzyskać więcej szczegółów.
Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Piece gazowe są niemal bezobsługowe. Piec sam dostosowuje pobór gazu potrzebny do uzyskania wskazanej w pomieszczeniach temperatury. W trakcie nocy robi to również automatycznie i dzięki temu nie będziesz już budzić się w zimnym domu.

DLACZEGO DZWONNIK gaz?

  • Gwarantujemy dystrybucję gazu propan najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.
  • Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia.
  • Umożliwiamy płatność kartą u kierowcy za dostarczony gaz.
  • Dysponujemy małą cysterną, która umożliwia dotarcie do zbiornika na propan położonego nawet w trudno dostępnej lokalizacji.

Już tysiące Klientów cieszy się ciepłem z dostarczonego przez nas gazu propan. Dołącz do nich!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń tel. 733 026 681