Więcej informacji:
tel. 504 281 530 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GAZ W BUTLACH DLA FIRMY

 Dostarczymy do Twojej firmy butle, której potrzebujesz. Wybierz interesujący Cię produkt lub skontaktuj się z naszym ekspertem, który zapozna Cię ze szczegółami.

 

Butle FP do wózków widłowych

Butle FP do wózków widłowych

Wykorzystywanie gazu jako źródła napędu wózków widłowych oznacza możliwość pracy w zamkniętych pomieszczeniach, ciągłość pracy wózka bez konieczności robienia przerw na długotrwałe ładowanie akumulatorów oraz mniejsze zużycie silnika.

Butla 10,5 kg propan

Butla 10,5 kg propan

Czysty propan sprowadzi się przy cięciu, obróbce metali, pracach dekarskich i instalacyjnych, a także do podgrzewania masy bitumicznej w maszynach używanych przy pracach drogowych.

Butle turystyczne propan-butan 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg

Butle turystyczne propan-butan 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg

Butle turystyczne sprawdzą się w urządzeniach o małym zużyciu gazu. Mogą być stosowane do wykorzystywania drobnych prac dekarskich (zgrzewanie papy), także jako źródło zasilania palników w pracach złotniczych oraz jako źródło energii cieplnej w urządzeniach grzewczych.

Butla propan 30 kg lub propan-butan 33 kg

Butla propan 30 kg lub propan-butan 33 kg

Butle 33 kg z gazem propan-butan można stosować przy pracach w temperaturach dodatnich, natomiast w temperaturze poniżej 0o C lub przy dużym poborze gazu zaleca się stosowanie czystego propanu. Butle tego typu mają zastosowanie w pracach przy rozgrzewaniu masy bitumicznej, w ogrzewaniu hal i pomieszczeń, w suszeniu oraz w spawaniu i hartowaniu. Butle 33 kg sprawdzę nawet przy dużym poborze gazu. Gdy jest potrzeba większą ilość gazu można tworzyć instalacje złożoną z kilku sztuk butli zapewniając w ten sposób ciągłość poboru gazu.

DLACZEGO DZWONNIK gaz?

 1. Współpracujące z nami firmy nie ponoszą kosztów związanych z zakupem butli. Oferujemy bezpłatną dzierżawę butli w całym czasie trwania umowy.
 2. Nasi klienci sami wybierają system dostaw – zamówienia z uzgodnionym terminem realizacji dostaw lub dostawy realizowane według ustalonego harmonogramu.
 3. Zapewniamy doradztwo techniczne ze strony dedykowanego przedstawiciela przez cały okres obowiązywania umowy

Korzystając z butli z gazem pamiętaj o bezpieczeństwie:

 1. Kupuj butlę z legalnego źródła. Nie napełniaj butli na stacjach autogazu ani w rozlewniach nie posiadających status składu podatkowego.
 2. Sprawdź czy zakupiona butla posiada na zaworze folię termokurczliwą identyfikującą podmiot, który napełnił ją gazem. Napełnione przez nas butle zawierają logo DZWONNIK gaz.
 3. Bądź ostrożny przy manipulacjach, aby nie uszkodzić zaworu. Uszkodzony zawór może być powodem wycieku gazu z butli.
 4. Przechowuj butlę w pozycji stojącej z zamkniętym zaworem.
 5. Wymianę butli przeprowadzać tylko przy zamkniętym zaworze.
 6. Dokonuj kontroli szczelności połączenia używając wody mydlanej.
 7. Regularnie sprawdzaj szczelność przewodów łączących.
 8. Regularnie wietrz pomieszczenia, w których używane są butle gazowe.