ZBIORNIK NA GAZ - INSTALACJE GRZEWCZE

 Myślisz o instalacji zbiornika na gaz płynny w Twoim domu lub firmie, ale nie wiesz od czego zacząć?
Zapoznaj się z etapami inwestycji skontaktuj się z nami, a my wszystko zrobimy za Ciebie.

 

ETAPY REALIZACJI INWESTYCJI

Projekt i doradztwo

Projekt i doradztwo

Realizujemy inwestycje wykorzystując szeroką wiedzę techniczną oraz znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego. Pomagamy w podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru odpowiedniego zbiornika oraz lokalizacji jego posadowienia. Kompletujemy dokumentację i w imieniu Klienta i załatwiamy wszelkie formalności od projektu aż po odbiór techniczny.

Sprzedaż

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla Klientów końcowych oraz hurtową dla firm instalacyjnych. Oferujemy zbiorniki naziemne i podziemne oraz armaturę jedynie sprawdzonych, najlepszych producentów. Prowadzimy magazyn fabryczny firmy Chemet S.A. - największego polskiego producenta zbiorników . Zapewniamy satysfakcję naszych Klientów oraz wieloletnie, bezproblemowe działanie dostarczanego sprzętu.

Montaż i odbiór techniczny

Montaż i odbiór techniczny

Jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy zorganizować prace niezbędne do zamontowania zbiornika obejmujące transport zbiornika i armatury, budowę instalacji oraz wymagane odbiory techniczne. Nasi monterzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia oraz są wyposażeni w odpowiedni sprzęt techniczny. Zapewniamy krótki czas prac montażowych minimalizując związane z tym trudności dla Klienta.

Dostawy gazu

Dostawy gazu

Zapewniamy dostawy gazu zarówno do instalacji przydomowych jak i przemysłowych. Dbamy by dostarczany przez nas gaz miał najwyższe parametry jakościowe i pozwalał na niezakłócone funkcjonowanie instalacji nawet przy bardzo niskich temperaturach. Dostarczamy gaz przy użyciu nowoczesnych autocystern, które mogą dotrzeć nawet do trudno dostępnych lokalizacji. Dostosowujemy czas dostawy do potrzeb Klienta. Umożliwiamy płatność za gaz przy użyciu karty płatniczej u kierowcy.

CO PO STRONIE INWESTORA?

 • Dostarczenie aktualnej mapy do celów projektowych 1:500
 • Opinia kominiarska do celów projektowych w przypadku budynków już zamieszkałych

Jaki zbiornik wybrać: naziemny czy podziemny?

Zbiornik naziemny będzie odpowiednim rozwiązaniem, gdy:

 • na Twojej działce jest wysoki poziom wód gruntowych,
 • masz wystarczającą przestrzeń na działce,
 • zależy Ci na niższych kosztach montażu i eksploatacji.

Zbiornik podziemny będzie lepszym rozwiązaniem, gdy:

 • zależy Ci na estetyce i chcesz by cała instalacja była jak najmniej widoczna,
 • nie dysponujesz wolną przestrzenią na działce.

Przydomowy zbiornik gazu

Zbiornik do gazu płynnego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które wybudowały dom z dala od przyłączy do sieci miejskiej, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygody, jaką daje możliwość korzystania z tego paliwa. Naszym Klientom oferujemy zarówno naziemne, jak i podziemne zbiorniki na gaz wysokiej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo oraz wygodę korzystania. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego zbiornika.

Podziemny zbiornik gazu — estetyka i oszczędność miejsca

Jeżeli wokół Twojego domu nie ma wysokiego poziomu podziemnych wód gruntowych i zależy Ci na estetyce otoczenia, a do tego chcesz oszczędzić miejsce na niewielkiej działce, to podziemny zbiornik gazu płynnego będzie najlepszym rozwiązaniem. Schowany pod ziemią zbiornik nie szpeci ogrodu, a jest tak samo funkcjonalna, jak zbiornik zewnętrzny. Odpowiednio dobrana instalacja grzewcza zapewni paliwo do gotowania, ogrzania domu i wody zarówno w domu jednorodzinnym jak i blokach mieszkalnych.

Zbiornik na gaz podziemny 2700 l — cena

Zbiornik podziemny na gaz płynny o pojemności 2700 l  zwykle wystarczy do efektywnego ogrzania Twojego domu. Dzięki niemu nie musisz podłączać do budynku rur z sieci miejskiej, a także — uniezależniasz się od dostawców. Choć cena montażu takiego rozwiązania jest wyższa niż w przypadku zbiornika naziemnego, to z pewnością wysoka estetyka efektu przemawia tutaj na plus. Dysponując zbiornikiem podziemnym, nie musisz ograniczać się w aranżacji ogrodu — jednym słowem — możesz zapomnieć o tym elemencie krajobrazu na dobre.

Myślisz o przydomowym zbiorniku gazu? Wybierz zaufanego dostawcę — firmę  DZWONNIK GAZ

Choć wiele osób korzysta obecnie z fotowoltaiki czy pomp ciepła, to nadal jednym z najpopularniejszych źródeł ogrzewania domów jest gazZbiornik przydomowy — czy to podziemny, czy naziemny  pozwala zgromadzić jego niezbędną ilość do tego, aby zadbać o komfort termiczny domowników, wykąpać się w ciepłej wodzie czy ugotować obiad. Szczelna, solidna instalacja wykonana przez firmę DZWONNIK GAZ zagwarantuje bezpieczne korzystanie ze zbiornika na długie lata. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą — zapraszamy do kontaktu

Poniżej możesz zapoznać się z odległościami, które muszą być zachowane w przypadku montażu zbiornika naziemnego i podziemnego. Zachęcamy do porównania ich z rozkładem działki, na której miałby zostać posadowiony zbiornik.

ZBIORNIK NA GAZ NAZIEMNY - PRZYDOMOWY

 zbiornik na gaz przydomowy

Pojemność zbiornika ABCDE
budynki studzienki kanalizacyjne itp. oczka wodne itp. granice działki, ogrodzenia linie energetyczne do 1kV/od 1kV
2700 l 3 m 5 m 5 m 1,5 m 3 m / 15 m
4850 l 5 m 5 m 5 m 2,5 m 3 m / 15 m
6400 l 7,5 m 5 m 5 m 3,75 m 3 m / 15 m

 

ZBIORNIK NA GAZ PODZIEMNY 

zbiornik na gaz podziemny

Pojemność zbiornika ABCDE
budynki studzienki kanalizacyjne itp. oczka wodne itp. granice działki, ogrodzenia linie energetyczne do 1kV/od 1kV
2700 l 1 m 5 m 5 m 0,5 m 3 m / 15 m
4850 l 2,5 m 5 m 5 m 1,25 m 3 m / 15 m
6400 l 3 m 5 m 5 m 1,5 m 3 m / 15 m

DLACZEGO DZWONNIK gaz?

 • jesteśmy magazynem fabrycznym Chemet S.A. dzięki temu możemy oferować najlepsze dostępne na rynku zbiorniki w rozsądnych cenach
 • nasz indywidualny doradca będzie Twoim wsparciem na każdym etapie realizacji inwestycji
 • załatwimy za Ciebie formalności
 • zapewnimy dostawę najwyższej jakości gazu do zbiornika

… a Tobie pozostanie cieszyć się wygodnym źródłem ciepła.

Już tysiące Klientów cieszy się ciepłem z dostarczonego przez nas gazu propan. Dołącz do nich!

Lokalizacja*
nowy dom
dom istniejący

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez DZ-L GAZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Wierzchucinek 2 86-014 Sicienko, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w celu realizacji zgłoszenia (udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie). Administratorem Danych Osobowych jest DZ-L GAZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Wierzchucinek 2 86-014 Sicienko (kontakt: rodo@dzwonnik.pl). Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do treści przekazanych danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie udostępnia ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Jeśli wolisz zadzwoń: tel. 733 026 681